Pohlcovač pachů Captain mint - Levandule a Tea Tree Zobrazit další fotografie

DEODORANT LEVANDULE A TEA TREE

KÓD: CP82903-0-003
ŘADA: FASHION
BARVY:
DOSTUPNOST: není skladem
ZVOLTE VELIKOST EU: Jak si vybrat velikost?
299 CZK
  Doprava při nákupu nad 1 500 CZK ZDARMA
Zaregistruj se a získej slevu věrnostního systému

DETAILNÍ POPIS

Extra silný přírodní přípravek Captain Mint - Levandule & Tea Tree je pohlcovač pachů složený ze 100% přírodních receptur. Obsahuje více než 4 éterické oleje s antiseptickými, antibakteriálními a protiplísňovými vlastnostmi, které rychle odstraňují nepříjemné pachy a zanechávají vaše věci vonící čisté a svěží.

 • 100% vegan
 • Netestováno na zvířatech
 • Přátelský k životnímu prostředí
 • Žádné aerosoly

JAK CAPTAIN MINT FUNGUJE?

Bakterie způsobují nepříjemný zápach: Bakterie v obuvi rozkládají pot a spadlé kožní buňky a vytvářejí nepříjemný zápach. Esenciální oleje zabíjejí bakterie: Captain Mint obsahuje několik extrémně silných přírodních esenciálních olejů, které tyto organismy ničí. Vaše sportovní věci se stanou svěžími a voňavými: Vaše tenisky a další sportovní vybavení zůstanou svěží a voňavé jako nikdy předtím a efekt přetrvává týdny po aplikaci.

Problém s klasickými deodoranty

Na trhu je mnoho deodorantů, které lze koupit ve sportovních obchodech nebo velkých řetězcích supermarketů, ale téměř všechny se spoléhají na nebezpečné chemikálie. Tyto  chemikálie jsou nebezpečné nejen pro vaše zdraví, ale také představují vážnou hrozbu pro životní prostředí. Tlakové deodorizační spreje mohou také explodovat, pokud nejsou pečlivě skladovány.

V čem se deodoranty Captain Mint liší

V přírodě existují rostliny s neuvěřitelnými antiseptickými, dezinfekčními, protiplísňovými a deodorizačními vlastnostmi. Deodorant Captain Mint Levandule & Tea Tree obsahuje 4 nejúčinnější esenciální oleje nalezené v přírodě:

ČAJOVNÍK (Tea Tree)
VILÍN
LEVANDULE
ROZMARÝN

 

Captain Mint lze použít :

 • všechny druhy materiálu obuvi
 • lyžařské boty
 • podložky na cvičení
 • boxerské rukavice
 • sportovní tašky
 • pohovky, podestýlky
 • interiér

Jak přípravek používat :

Použití výrobku je snadné a zvládne to naprosto každý. Sprej stačí protřepat a poté nastříkat na oblečení nebo boty, které potřebujete zbavit zápachu. Změny se projeví téměř okamžitě. Nejlepší je nechat přípravek působit přes noc. Před použitím dobře protřepejte.

Složení :

Voda, Lavandula Hybrida (Levandule prostřední) olej z květů, Hamamaelis virginiana (Vilín virginský) extrakt z listů, Salvia rosmarinus (Šalvěj rozmarýna) listový olej, Melaleuca alternifolia (Kajeput střídavolistý) listový olej, Gluconolactone (poly-hydroxykyselina), Caryophyllus aromaticus (Hřebíčkovec vonný), Pyrus malus vinegar (jablečný ocet).

100% vegan Bez krutosti ECO Friendly Žádné aerosoly
Výrobce: CAPTAIN MINT
Určení: univerzální protizápachový deodorant na všechny typy obuvi
Objem: 120 ml
Životnost: minimálně 2 roky od data výroby
Složení: Voda, Levandule prostřední, Vilín virginský, Šalvěj rozmarýna, Kajeput střídavolistý, poly-hydroxykyselina, Hřebíčkovec vonný, jablečný ocet.
Doporučené použití: Sprej protřepejte a poté nastříkejte do obuvi. Změny se projeví téměř okamžitě. Nejlepší je nechat přípravek působit přes noc.

Doplňky a další produkty