Podzimní kolekce BOTAS 66

| KategorieNovinky

logob66Představujeme vám tři nové modely z podzimní kolekce 2014 sublabelu BOTAS 66 určené pro podzimní a zimní dny. Dva z nich jsou díky praktickým tmavým odstínům ideální do sychravého počasí, třetí pak v reprezentativních národních barvách bílé, modré a červené. Letošní podzimní modely jsou předzvěstí toho, že od roku 2015 se budete moci těšit na novou kolekci jak na jaře, tak i na podzim.

51c  

51c New School

New School je kousek, kterým chceme osvěžit začátek školního roku. Reprezentativní vzhled v národních barvách je vhodný takřka pro každou příležitost. Svěží, lehký, decentní. Vyjímat se bude jak před tabulí, tak při nejrůznějších zkouškách školy života.

Motto: Pro ty, kdo nejsou ze staré školy.

Zajímavost:
BOTAS 66 New School je nástupcem populárního modelu Representant, který strávil v kolekci nejednu sezónu. Těm zvídavějším neuniklo, že v podobném provedení byl již jednou uveden v roce 2009 jako součást velmi limitované edice s etiketou Hradčan pod názvem Botas for Prezident. Stalo se tak při příležitosti oficiální návštěvy prezidenta České republiky ve městě Skuteč.

52c

52c Doom Mood

Doom Mood je inspirován sychravou podzimní náladou, kdy se prodlužují noci a ne každý den je prozářený sluncem na obloze. Tehdy je lepší snad ani nevycházet z domu. A přesně v takovou chvíli přijde vhod Doom Mood. Tmavá obuv, která snese nástrahy číhající za domovním prahem, vás přiměje najít si záminku k procházce.

Motto: Nemusí pršet, jen když kape.

08m

08m Weekend Werewolf

Weekend Werewolf se po materiálové stránce blíží zmíněnému Doom Mood. Kombinace tmavě šedé a černé je ale doplněna navíc červenou, která podtrhuje vyjímečnou tvarovou kresbu této kotníčkové boty. Díky svému střihu jde ještě dál vstříc nepřízni počasí i osudu ve snaze vás podržet tam, kde by se jiné tenisky se strachem v očích těšily na návrat domů.

Motto: O víkendu člověk, jak se říká, zvlčí.