ukázat zavřít


Novinka

SPIDER WIDE BLACK

ID40402-7-053

Řada: SPORT
Barvy: black
Dostupnost: skladem

1 595 CZK cena bez DPH
Přepnout
na EUR
Zvolte velikost:
Počet kusů:

Jak si správně vybrat velikost

Model BOTAS SPIDER WIDE BLACK je novinkou v jarní kolekci BOTAS SPORT roku 2020 s doporučeným použitím pro nohejbal a další halové sporty.

Střihovým řešením a použitou podešví je model velmi stabilní na různých površích – 0 mm DROP tzn. nulový zdvih obuvi v patě. Vnitřním prostorem dává potřebný komfort pro sportovce s širším nártem.

Dynamický design provedený v černo-zlaté barevné kombinaci s funkčním zpevňujícím prošitím nártu spoluutváří celkovou koncepci nohejbalové obuvi BOTAS SPIDER, kterou dokresluje i speciální zdobení - výšivka SPIDER WD na bočním dílu obuvi, textilní etiketa na jazyku s výšivkou Státního znaku České republiky a černé logo BOTAS ve zlatém poli na chrániči paty.

Svršek obuvi je vyroben z kombinace vysoce kvalitního štípenkového a hladkého usňového materiálu funkčně zpevněný novou nylonovou podšívkou. Pro zvýšený odvod vlhkosti z vnitřní části obuvi je jazyk funkčně perforovaný.

Na příjemnějším vnitřním komfortu obuvi se dále podílí i třívrstvá tvarovaná vkládací stélka SOFT FIT černé barvy s antibakteriální úpravou a podporou nožní klenby a nové dutinkové pevnostně odolnější černo-zlaté šněrovadlo designově doplňující celkový vzhled obuvi.

Horní šněrovací otvor je opatřen červeným kovovým kroužkem proti vytržení šněrovadla.

Šálová podešev BOTAS je vyrobena z kvalitní transparentní pryže se zvýšenou odolností proti oděru v provedení NON MARKING tzn. nezanechává šmouhy, proto je vhodná na všechny druhy povrchů.

Výrobce: BOTAS
Doporučené použití: pro nohejbal a halové sporty
Barevná kombinace: černá/zlatá
Vrch: štípenkový velur/ měkká a perforovaná hladká useň
Podšívka: textilie+syntetika
Vkládací stélka: BOTAS 66 SOFT FIT 3 ČERNÁ + bílý potisk
Podešev: šálová podešev - transparentní pryž
Velikost: 36 - 48 EUR
Hmotnost (EUR 42): 838 g / pár
Doporučená péče: očistit kartáčem a vysušit při pokojové teplotě

Doplňky