ukázat zavřít


Doprodej

43C CONSTRUCT

OD43537-7-214

Řada: FASHION
Barvy: yellow/black
Dostupnost: není skladem

Dočasně vyprodáno
2 090 CZK Přepnout
na EUR

CONSTRUCT je inovovaný, v pořadí šestnáctý model kolekce botas classic 66. Vznikl jako limitovaný černožlutý pár vytvořený exkluzivně u příležitosti dnů designu v Praze - Designblok ‘09, na které značka zrealizovala svoji první prezentaci takového rozsahu. Autory Janem Klossem a Jakubem Koroušem bylo pro tento model zvoleno provedení, které se odvolává ke stavebním strojům a bezpečnostním páskám, a zároveň je zcela v souladu s korporátními barvami značky botas classic 66.

Obuv se dodává s alternativními černými šněrovadly.

Motto: Postav si svůj vlastní svět. Ale nezapomeň utáhnout šrouby.

BOTAS CLASSIC 66 jsou bezesporu vlajkovou lodí labelu BOTAS 66. Jednoduchý tvar a nadčasové řešení v kombinaci s grafickým pojetím kombinování barevných usní dávají vzniknout nekončící jízdě luhy a háji lifestylové obuvi. Kvalitní ruční výroba v České republice, pozoruhodný příběh reinkarnace botasek se zapojením studentské školní práce a nápaditý design ověnčený mnoha cenami předurčuje tuto obuv k rozšíření každého šatníku.

Výrobce: BOTAS
Doporučené použití: do města a pro volný čas
Barevná kombinace: žlutá/černá
Vrch: měkká hladká useň/štípenkový velur
Podšívka: textilie+syntetika
Vkládací stélka: BOTAS 66 SOFT FIT 2 ČERNÁ + bílý potisk
Mezipodešev - klín: EVAc/EVAc
Podešev: žlutá pryžová podešev BOTAS CLASSIC
Velikost: 36 - 48 EUR
Hmotnost (EUR 42): 648g
Alternativní šněrovadlo: 0020-černá - délka 130 cm
Doporučená péče: očistit kartáčem, části z hladké usně případně lehce omýt vodou (ne saponáty!) a vysušit při pokojové teplotě

Doplňky