MINIKOLEKCE BOTAS 66 LAZY WALK

| KategorieMédia

U příležitosti 70. výročí založení firmy BOTAS a 10. výročí uvedení 1. kolekce BOTAS 66 vznikla speciální minikolekce LAZY WALK, která je tvořena designově shodnými modely v konstrukčních řadách CLASSIC, RUN a URBAN.

LAZY WALK CLASSIC

Modelová řada CLASSIC je bezesporu vlajkovou lodí labelu BOTAS 66. Jednoduchý tvar a nadčasové řešení konstrukce vymazlená více než 50 let vývoje v kombinaci s grafickým pojetím kombinování barevných usní dávají vzniknout nekončící jízdě luhy a háji lifestylové obuvi. Kvalitní ruční výroba v České republice a nápaditý design ověnčený mnoha cenami předurčuje tuto obuv k rozšíření každého šatníku.

Do e-shopu >>>>

LAZY WALK CLASSIC

LAZY WALK CLASSIC

 

LAZY WALK URBAN

BOTAS 66 URBAN se valí v šiku do ulic našich měst, z jejichž popela povstaly, říše se srdcem ve východočeské Skutči sílí.

Chodníky, patníky, záře lamp, ujíždějící cvrkot kol, drnčivá kolečka a skřípot trucků v náruči barevných stěn. Stíny chodců a mžitky jezdců vládnou. Scenérie, jež bez přestání pumpují energii do žil vašeho města. My ji načerpali a přetvořili v uličnictví se štítkem Made in Czech Republic. BOTAS 66 URBAN je ryzí bota nastupující na betonová jeviště, uzurpující si pozornost procházejícího obecenstva.

Do e-shopu >>>>

LAZY WALK URBAN

LAZY WALK URBAN

 

LAZY WALK RUN

Modelová řada BOTAS 66 RUN na rozdíl od celousňových CLASSIC, MID a URBAN vychází z kombinace přírodní usně s textilním materiálem. Díky střihu a běžeckému provedení nabízí tento model zásadně rozdílné vlastnosti. Jak je již naším zvykem, i u tohoto modelu se jedná o reinkarnaci. Vzorem nám byly sportovní botasky z 80. let tzv. maratonky a jsou 100% Made in Czech Republic.

Do e-shopu >>>>

LAZY WALK RUN

LAZY WALK RUN