ukázat zavřít


BOTASKA 70 BLACK

OD49527-7-042

Řada: FASHION
Barvy: black/gold
Dostupnost: skladem

1 628 CZK cena bez DPH
Přepnout
na EUR
Zvolte velikost:
Počet kusů:

Jak si správně vybrat velikost

BOTASKA 70 BLACK je jedním z dvojice speciálních modelů vyrobených k 70. výročí založení firmy BOTAS určených pro všechny patrioty. Je vhodná pro většinu volnočasových aktivit i jako módní outfitový doplněk.

Základní designové řešení je tvořeno černo-červenou barevnou kombinací se zlatě natisknutým motivem historických i současných log firmy BOTAS. Na vnější straně zadního dílu je vytlačený název "ANNIVERSARY" neboli "výročí". Odkaz na 70. výročí upozorňuje i vrchní strana výšivky na textilní etiketě na jazyku. Na spodní straně výšivky je vyobrazeno historické logo "BOTAS OF BOHEMIA". Nejpoužívanější retro logo BOTAS ERB s hvězdami je natisknuto na chrániči paty.

Konstrukce vychází z tvarového řešení léty ověřeného kultovního modelu CLASSIC, který je nyní nově na širším středoevropském tvaru kopyta, a v mírných obměnách se vyrábí již od roku 1966. Svršek je vyroben z kvalitní měkké hladké usně v kombinaci se štípenkovým usňovým velurem a textilní podšívkou. Horní šněrovací otvor zpevňuje kovový kroužek červené barvy proti vytržení šněrovadla. Kvalitní dvoubarevná černo-zlatá šněrovadla vhodně doplňují celkový design obuvi. Plastové vyztužení paty zaručuje jistotu a výbornou stabilitu, současně zamezuje její deformaci. Černá podešev BOTAS se stylyzovanými nápisy značky je vyrobena z kvaliní pryže. Měkký odlehčený klín a mezipodešev z materiálu EVAc tvoří kompromis mezi příjemným došlapem a vnímáním povrchu došlapové plochy. Zvýšený komfort a odvod potu uvnitř obuvi zajišťuje třívrstvá anatomická černá stélka SOFT FIT s příjemným mikrovláknem na styčné ploše k chodidlu a bílým potiskem BOTAS.

Obuv je vyráběna v České republice v limitovaném množství 200 párů a k dostání pouze na e-shopu botas.cz.

Výrobce: BOTAS
Doporučené použití: do města a pro volný čas
Barevná kombinace: černá/zlatá
Vrch: měkká hladká useň/štípenkový velur
Podšívka: textilie+syntetika
Vkládací stélka: BOTAS SOFT FIT ČERNÁ + bílý potisk
Mezipodešev - klín: EVAc-černá/EVAc-červená
Podešev: černá pryžová podešev BOTAS
Velikost: 36 - 48 EUR
Hmotnost (EUR 42): 845 g
Doporučená péče: očistit kartáčem a vysušit při pokojové teplotě

Doplňky