BOTAS - limited edition

| KategorieNovinky

BOTAS přichází s horkou novinkou, výrobou limitovaných edicí obuvi botas 66 - LIMITED EDITION, na jejichž tvorbě se podílí významné osobnosti uměleckého světa.
Konstrukční základ edice botas 66 limited edition tvoří designovými cenami ověnčená obuv botas classic 66 a na umělcích spočívá vytvořit svůj vlastní originální design daného modelu. Takto navržený model je vyroben v omezeném množství stovek párů.

Pilotní skupinu čtyř modelů tvoří výstřední model TOXIQUE, 2 modely BOTY HRŮZY A GAMBRINUS XCLNT.

 Toxique4 toxiqueb

Model TOXIQUE navrhla populární česká moderátorka a zpěvačka KLÁRA VYTISKOVÁ ve spolupráci se svojí kapelou TOXIQUE a designovým studiem NAJBRT, které tvoří uměleckou image kapely. Vyrobeno je omezené množství 400 párů a poprvé bude vystaven v Praze na DESIGNBLOKU od 5. do 10.10.2010, kde jej lze i zakoupit.

 BH3 BH5 MHpohlb

Další 2 modely s recesistickým názvem - BOTY HRŮZY vznikly ve spolupráci se zpěvákem a frontmanem hudební skupiny KAPELA HRŮZY - MICHALEM HRŮZOU. Vyrobeno je 200 párů od každého modelu a při prodeji je jako bonus přiložen dárek - nové CD Michala Hrůzy - NAPOŘÁD.

 GAMBRINUS1 GAb  Lahev_b

Botasky patří stejně jako Gambrinus už celou řádku let mezi oblíbené české značky, které nestárnou. A protože dobré věci k sobě patří, dostalo se nyní na botasky i Gambrinus. Limitovaná edice Botas 66 XCLNT je totiž inspirována novou třetinkovou lahví Gambrinus 11° XCLNT. A oba originální a