botas 66 - URBAN

logo-URBANbotas 66 URBAN

novinka roku 2012 byla navržena v návaznosti na halové modely z 80. let s populární šálovou podešví. Jednoduchý střih a nadčasové řešení pro široké použití. I zde se jedná o reinkarnaci oblíbeného modelu.

  

 5U RED CARD-1 

Reinkarnace české obuvnické legendy botas 66 vítá nový přírůstek do svých řad. Botas 66 URBAN se valí v šiku do ulic našich měst, z jejichž popela povstaly, říše se srdcem ve středočeské Skutči sílí.

 

Chodníky, patníky, záře lamp, ujíždějící cvrkot kol, drnčivá kolečka a skřípot trucků v náruči barevných stěn. Stíny chodců a mžitky jezdců vládnou. Scenérie, jež bez přestání pumpují energii do žil vašeho města. My ji načerpali a přetvořili v uličnictví se štítkem Made in Czech Republic. Botas 66 URBAN je ryzí bota nastupující na betonová jeviště, uzurpující si pozornost procházejícího obecenstva.

 

Pět barevných variant, pro model a kooperace se skatery. Vysvětlovat, proč volba k návrhu jednoho z modelů padla zrovna na Prago Union, není snad ani na místě. Ulice a rap patří neodmyslitelně k sobě a my si vybrali jedny z nejpovolanějších na domácí scéně. Další kooperace pak přišla se skaters ze Street Market s vidinou české boty, jež bude nejlépe odpovídat potřebám městského surfování na betonu. Zbývající tři modely zůstaly čistě v pečlivých rukách designérů a otců botas 66 Jakuba Korouše a Honzy Klosse.