8 NEJ HOKEJOVÝCH BRUSLÍ ROKU 2019

| KategorieMédia

Další významné ocenění získal model BOTAS ATTACK 181, který v testu "The 8 Best Hockey Skates of 2019" společnosti Verywell zvítězil v kategorii "Best for Beginners" zaměřenou na mladé začínající hokejisty a rekreační bruslaře.

Best for Beginners: Botas Attack 181

BOTAS ATTACK 181

BOTAS ATTACK 181

Tyto běžné evropské hokejové brusle umožní začátečníkům dostat se na led a pobavit se, aniž by se poranili. Tyto lední hokejové brusle zahrnují latexové pěnové vycpávky, pružný jazyk, pěnové podšívku a pohodlnou podešev.

Pár má také sportovní odolnou konstrukci běhu brusle, zesílené šněrování a tvrdou plastovou špici, chránící bruslaře a hráče před nevyhnutelnými pády, které začátečník zažije.

Tento model je černostříbrný a nemá žádné profesionální parametry nebo vlastnosti. Je určen pro lidi, kteří chtějí bruslit příležitostně a naučit se hrát hokej. Je skvělý pro dospívající i dospělé a je vynikajícím dárkem.

Od Sama Hayese
Aktualizováno 16. srpna 2019

Naši autoři strávili 4 hodiny zkoumáním nejpopulárnějších hokejových bruslí na trhu. Předtím, než učinili svá konečná doporučení, zvážili celkem 15 různých bruslí, prověřili možnosti od 5 různých značek a výrobců, přečetli více než 11 uživatelských recenzí (pozitivních i negativních) a testovali 2 samotné brusle. Celý tento výzkum doplňuje doporučení, kterým můžete věřit.